Panele podłogowe Warszawa

Jednym z najwygodniejszych i najpraktyczniejszych rozwiązań na wykończenie mieszkania są panele podłogowe. Zapewniają one nie tylko piękną podłogę o dowolnym wzorze czy kolorze, ale także wyciszają pomieszczenie oraz umożliwiają oryginalną aranżację pomieszczeń. W salonie Fachowiec posiadamy kilkadziesiąt modeli paneli podłogowych oraz kilkaset dekorów. W naszej kolekcji oferujemy najlepsze panele podłogowe pochodzące od wiodących producentów polskich i zagranicznych, wśród których znajdują się m.in. Krono Original, Tarkett, Kronopol czy Lamperswalde.

Panele podłogowe – rozwiązanie dla Twojego domu

Dostępne w naszym sklepie panele podłogowe nadają się do wykończenia rozmaitych wnętrz. Sprawdzą się zarówno w sypialni, salonie a nawet pokoju z aneksem kuchennym. W zależności, jaką klasę ścieralności wybierzemy, panele podłogowe można zastosować również w miejscach użyteczności publicznej. Jeśli zdecydują się Państwo na panele podłogowe o wysokiej klasie ścieralności, zapewnią one komfort użytkowania przez długi czas.

Różnorodność modeli i stylów

W naszym asortymencie Klienci znajdą kilkadziesiąt modeli paneli podłogowych, które sprawdzą się w każdym wnętrzu. Zaletą paneli podłogowych jest nie tylko ich wytrzymałość, ale właśnie piękne odzwierciedlenie  drewna, dzięki czemu w korzystnej cenie możemy położyć w mieszkaniu ciekawą imitację naturalnego materiału. Bogaty wybór wzorów i odcieni umożliwia stylową aranżację pomieszczenia.