Warning: file_get_contents(http://grupafachowiec.eu/api.php?api_secret_key=nji8765rfghjgty7u287ujghJUREDFGHJKITRFGSjdh73dfhahf8f389rhfa__idsy&id_grouptextentry=64): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 in /wp-content/themes/fachowiec_subdomena/single-salon.php on line 10

Al. Jerozolimskie 444, Warszawa – Pruszków

Planujesz zakup podłóg lub paneli? Szukasz sprawdzonego sklepu z wysokiej jakości produktami, które będą praktyczną ozdobą Twojego domu lub mieszkania przez długi czas? Zapraszamy do Salonu Fachowiec w al. Jarozolimskich 444 w Pruszkowie pod Warszawą!

Salon w Pruszkowie – największa w Polsce strefa podłóg winylowych

W salonie Fachowiec w Pruszkowie oferujemy wysokiej jakości produkty do wyposażenia wnętrz. Możemy poszczycić się największą w Polsce strefą wodoodpornych, trwałych, ciepłych i cichych podłóg winylowych LVT. Strefa Diamond Store marki Quick Step to z kolei miejsce, w który przedstawiamy najlepsze podłogi drewniane, laminowane i winylowe w ich naturalnym otoczeniu.
Naszym celem jest dostarczenie inspiracji poszukiwaczom idealnej podłogi do swojego domu lub mieszkania. A to nie wszystko!

Bogata oferta w salonie Fachowiec w Pruszkowie

W naszym salonie nie mogło zabraknąć również podłóg laminowanych najlepszych marek, w tym Aurum, Platinium, Ferrum, Villeroy & Boch oraz UPline, które zaprezentowaliśmy na powierzchni ponad 80 m2. W specjalnej Strefie Swiss Krono przedstawiamy produkty tej znanej i cenionej marki. Zwieńczeniem oferty są tegoroczne nowości – ścienne elementy dekoracyjne Walldesign. Inspirowane kamieniami szlachetnymi, charakteryzują się bogatą kolorystyką, różnorodnymi odcieniami oraz fakturą.

Zakupy w salonie Warszawa-Pruszków

Szeroki asortyment podłóg i paneli wraz z możliwością ich przetestowania to nie jedyne atuty Salonu Fachowiec w Pruszkowie. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów, dbamy też o wysokie stany magazynowe, dzięki którym możemy poszczycić się płynnością sprzedaży oferowanych produktów. Dla wygody naszych klientów, zapewniamy dodatkowo płatności kartą, transport zakupów, profesjonalny montaż na życzenie oraz korzystny system ratalny.

Na zakupy w Salonie Fachowiec, mieszczącym się pod adresem al. Jerozolimskie 444 w Pruszkowie, zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-21:00 oraz w soboty od 9:00 do 16:00!

Dane kontaktowe:

Salon Fachowiec


Nr tel.:


Godziny otwarcia:

Pn- pt: 9:00 – 21:00
Sobota 9:00-19:00

Mapa dojazdowa